kõige kiirem viis naha elastsuse tõstmiseks

LPG Cellu M6 Integral

LPG-massaaž on kõige kiirem viis naha elastsuse tõstmiseks, tselluliidi kõrvaldamiseks, kehakaalu langetamiseks ning kehakuju korrigeerimiseks. LPG Integral seadme kasutamine muudab teie naha värskemaks, nooremaks ja pinguldatuks. Massaaž vormib näokontuuri ning eemaldab topeltlõua.

16€ · 15 minutit

LPG Express


Ekspress näo- või kehahooldus probleemsele piirkonnale, mis vajab erilist hoolt ja tähelepanu.

29€ · 30 minutit

LPG Endermolift


LPG Integral seadmel on veel üks eelis: tänu delikaatsele toimele on aparaat laialdaselt kasutusel sellistes piirkondades nagu nägu, kael ja dekoltee! Näootsik on samuti tehniliselt täiustatud, mis võimaldab arvestada erinevate nahatüüpidega. Uusim aparaat on täiustatud kolme toimesagedusega, mis võimaldab lahendada erinevaid probleeme. Tänu uuele metoodikale võimaldab Endermolifting saavutada tulemused palju kiiremini: uue aparaadi toimel hakkab fibroblast tootma elastiini 240% ning kollageeni – 130% võrra rohkem. Tulemuseks muutub nahk terveks ja säravaks.

37€ · 42 minutit

LPG massaaž


LPG-massaaž on kõige kiirem viis naha elastsuse tõstmiseks, tselluliidi kõrvaldamiseks, kehakaalu langetamiseks ning kehakuju korrigeerimiseks. LPG Integral seadme kasutamine muudab teie naha värskemaks, nooremaks ja pinguldatuks.

Lisateenused


Happekoorimine ja LPG Express Endermolift

60 € · 1 tund ja 15 minutit

LPG PREMIUM PAKETT

5 x LPG keha (42 minutit) + 5 x nägu (10 minutit) – 225€

10 x LPG keha (42 minutit) + 5 x nägu (10 minutit) – 435€

LPG STANDART PAKETT 

5 x LPG keha (42 minutit) – 170€

10 x LPG keha (42 minutit) – 320 €