Kehahooldus

Depileve


Depileve on kompleksne hügieeniline vahatamissari, ideaalne näo ja keha vahatamisprotseduuri läbiviimiseks. Ulatuslik valik protseduurivahendeid tagab eduka vahatamisteenuse läbiviimise optimaalse ajakasutuse ja soovitud väga hea lõpptulemusega. Igale nahatüübile on välja töötatud spetsiaalsed vahad, selleks et võimaldada ebasoovivate kõrval nähtudeta efektiivselt vabaneda soovimatutest ihukarvadest. Täiuslikuks teevad protseduuri spetsiaalsed vahatamisprotseduuri jaoks välja töötatud nahahooldusvahendid. Käte ja jalgade vahatamiseks kasutame peamiselt naturaalset männivaiguvaha, tundlikumale nahale kasutame karitevaha, mis on pehmem ja õrnem.

Näo ja kaenlaaluste piirkonna vahatamiseks kasutame pärlivaha, mis on välja töötatud kõige tundlikumate kehapiirkondade jaoks.

29€ · 1 tund

Kavitatsioon


Madala sagedusega ultrahelilained mõjuvad rasvkoele. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele neid seeläbi lõhustades. Vabanenud triglütseriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike metabolistlike, ainevahetuslike protsesside abil.

49€ · 1 tund

Venitusarmide ravi


Probleemse piirkonna teenuste kombinatsioon, mis koosneb teemantlihvimisest, LPG massaažist, kavitatsioonist, happekoorimisest.

28€ · 1 tund

Klassikaline seljapuhastus


Seljale võivad samuti tekkida ummistunud poorid ning komedoonid. Selg kooritakse koorimiskreemiga ja aurutatakse sooja auruga, et nahapoorid avaneksid. Seejärel teostatakse mehaanilist puhastust koos ultraheli- või teemantlihvimisega. Pärast puhastust nahk desinfitseeritakse ja teostatakse mikrovooluravi. Meetod on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega. 

Depilatsioon


Sääred + reied – 25€ · (45 minutit)

Reied – 15€ · (20 minutit)

Sääred – 15€ · (20 minutit)

Käed – 15€ · (35minutit)

Käed küünarnukini – 10€ · (20 minutit)

Kaenlaalused – 10€ · (30 minutit)

Kõht – 15€ · (30 minutit)

Brasiilia – 28€ · (45 minutit)

Bikiini – 25€ · (40 minutit)

Ülahuul – 5€ · (15 minutit)

Lõug – 5€ · (15 minutit)