Müügitingimused

Broneering

1.1 Online broneeringut tehes nõustute Te Medcut Iluravi sisereeglitega!

1.2 Online-broneeringut tehes palume korrektselt täita kõik vajalikud väljad: ees- ja perekonnanimi, e-mail, telefoni number. Ebakorrektse väljade täitmisel Medcut luravil on õigus Teie broneering tühistada.

Kinkekaart

2.1 Kinkekaart kehtib üks aasta alates ostmise kuupäevast. Protseduuri tühistamine vähemalt 8h ette! See tähendab, et kinkekaart kaotab kehtivuse, kui Te otsustate vähem kui 8h enne protseduurile ilmumist aega tühistada.

Hoolduspakett

3.1 Hoolduspakett kehtib üks aasta alates ostmise kuupäevast. Protseduurile mitteilmumisel ja teavitamisel vähem, kui 6h ette oleme sunnitud lugema ühe korra käiduks või saadame Teile arve 100% teenuse maksumusest.

Broneeringu tühistamine

4.1 Broneeringu tühistamine toimub helistamise teel vähemalt 6h ette! Hilisemal teavitamisel saadetakse Teile arve 100% teenuse maksumusest. Mitteilmumisel ning mitte teavitamisel saadetakse Teile samuti arve 100% teenuse maksumusest. Palume meeles pidada, et enne protseduuri Te annate kirjaliku nõusoleku sisereeglitega nõustumisest. Telefoni teel aegu broneerimiseks ei pakuta.