Kristina Hindo

Olen 6-aastase töökogemusega medõde (N13299) ning töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumis hematoloogia- ja luuüdi transplantatsiooni osakonnas. Olen omandanud Tartu Rahvusvahelises Erakoolis kosmeetiku eriala. Minu eesmärgiks on pakkuda kõrgekvaliteetseid näohooldusprotseduure, mis aitaksid Teil saavutada soovitud rahulolu ja õnnetunde. Õnnelik inimene on ilus. Ilus inimene on õnnelik.
MEDCUT Iluravi tagab täiusliku, kvaliteetse ja efektiivse teeninduse Teie ilu ja tervise saavutamiseks. Tulge konsultatsioonile ning saage teada, millises seisus on Teie näonahk. Teostan põhjaliku analüüsi, vajadusel koostan personaalse nahahooldusplaani. Soovitud tulemuse saavutamiseks võib kombineerida erinevaid protseduure kuuridena. Annan nõu koduseks nahahoolduseks, elustiili muutmiseks, tervisliku menüü koostamiseks.
Pöörduge kindlasti meie poole, kui Teid häirib naha üldine väsimus, ebaühtlane jume; vananev, lõtvunud nahk, punetus, pigmendilaigud, kuiv-, rasune-, tundlik nahk, akne ja aknearmid, laienenud ning ummistunud poorid.
Tõsisema nahahaiguse korral pöörduge palun eriarsti vastuvõtule.
Sobiva hoolduse aitan valida vastavalt Teie nahatüübile ja -probleemile.

Kristina Hindo

Esteetiline kosmetoloogia, LPG