Kliinikust

alati Teie teenistuses

Millega saab Medcut sulle kasulik olla?


Meie jaoks on oluline pakkuda kõrgetasemelist, professionaalset, kvaliteetset ja efektiivset teenindust ilu ja tervise saavutamiseks.

Teostame põhjaliku naha- ja keha analüüsi, vajadusel koostame personaalse naha- ja kehahooldusplaani. Soovitud tulemuse saavutamiseks võib kombineerida erinevaid protseduure kuuridena. Anname nõu koduseks naha- ja kehahoolduseks, elustiili muutmiseks, tervisliku menüü koostamiseks.

Tegeleme igapäevaselt naha üldise väsimuse märkidega, ebaühtlase jumega, vananeva ja lõtvunud nahaga, punetusega, pigmendilaikudega, kuiva-, rasuse-, tundliku nahaga, akne ja -armidega, laienenud ning ummistunud pooridega.
Tervise ja ilu saavutamiseks oleme investeerinud kõige kaasaegsesse tehnoloogiasse selles valdkonnas.

Ainsana Eestis on siinsete klientide teenistuses Prantsusmaa LPG Systems’i Cellu M6 Integral 2021 aparaat ja kosmetoloogiline multifunktsionaalne kombain ME-11 (MICROS 11D), mis võimaldav läbiviia kuni 11 protseduuri, kasutades ainult ühte kompaktset seadet: RF-lifting, mesoteraapia, kavitatsioon, hapniku teraapia, elektroporatsioon, mikrovooluteraapia, fonoforees, krüoteraapia.

Meie spetsialistid

Kristina Hindo

Esteetilise meditsiini õde (N13299), LPG spetsialist

Alla Kostina

Esteetilise meditsiini arst (D00946)

Marina Rešetova

Esteetilise meditsiini õde (N12519)

Liis Tobreluts

Kosmeetik